Gimnazijalci ostvarili odlične rezultate na natjecanjima iz engleskoga jezika- SPELING BEE I HIPPO

- Državno natjecanje u spelovanju – U subotu 14.5.2016. godine u Sarajevu je održano državno natjecanje u spelovanju „Spelling Bee“. Luka Marjanović, učenik II.razreda, je osvojio izvrsno 6.mjesto. Zadužena profesorica je prof. Dijana Marković – Hajdarhodžić.

- 4. Hippo međunarodno natjecanje iz engleskog jezika, Italija – Finale 4.Hippo međunarodnog natjecanja iz engleskog jezika održano je u Italiji 14. i 15.5.2016.godine. Natjecali su se učenici iz BiH, Bugarske, Hrvatske, Italije, Makedonije, Crne Gore, Srbije i Slovenije. Učenik II.razreda Viktor Knežević je osvojio 1.mjesto. Zadužena profesorica je prof. Dijana Marković – Hajdarhodžić.