Najava premijere predstave ''Začarana šuma''

Prošlog tjedna u Konjicu je održan 16. Festival srednjoškolskog dramskog stvaralaštva na kojemu su prikazane 23 predstave. Mjuzikl ''Začarana šuma'' u izvedbi naših gimnazijalaca, osvojio je grand prix kao najbolja predstava u cjelini. Autor ovoga djela je James Lapine, a režiju potpisuje profesorica Ivana Milosavljević. Pored navedene nagrade osvojene su još četiri nagrade i to za kostimografiju, koreografiju, autorsku glazbu te za glumačko ostvarenje lika Pekarice koju je igrala učenica Šejla Hurić.
Budući da se ove godine obilježava desetljeće uspješnoga djelovanja gimnazijske dramske sekcije, u školskom holu će 25. travnja 2018. godine u 19 sati biti upriličena izložba fotografija o svim do sada urađenim predstavama. Istoga dana, nakon izložbe, u Narodnom pozorištu Tuzla u 19:30 sati bit će premijerno izvedena predstava ''Začarana šuma'' za domaću publiku. Dobro došli!