Seminar o sigurnosti djece na internetu

Katolički školski centar je od 22. – 23. siječnja 2016. godine, u suradnji s MIOS-om, bio domaćin seminara na temu Sigurnost djece na internetu. Budući da je navedena tematika vrlo aktualna, predavačica Zehra Delić, učiteljica razredne nastave iz Osijeka, podijelila je svoja iskustva s domaćim nastavnicima podižući razinu svijesti sudionika odgojno – obrazovnoga procesa o pitanjima koja se odnose na zaštitu djece na internetu. Treba istaknuti da je navedena edukacija posebice usmjerena na poboljšanje digitalnih kompetencija učenika i razvijanje kritičkoga stava prema odgovornoj uporabi informacijsko – komunikacijskih tehnologija.

Galerija: