Kviz ''Da li znate...najljepši na svijetu moj je zavičaj?'' - gradsko natjecanje

Danas je u školskom amfiteatru upriličen kviz “Da li znate...najljepši na svijetu moj je zavičaj”, koji organizira RTV Slon u suradnji s Pedagoškim zavodom TK i Ministarstvom obrazovanja i znanosti TK. Naši predstavnici natjecali su se s učenicima Osnovne škole “Sjenjak” u poznavanju kulturno-povijesnih odlika Grada Tuzle. Ekipa koju su činili Doris Kovačević, Nina Ratajc, Ivana Porobić i Davor Mazić zasluženo je slavila i plasirala se u završnicu natjecanja koja će biti održana 8. svibnja u tuzlanskom BKC-u.