Najmlađi učenici sudjelovali u humanitarnoj akciji

Učenici iz odjela 1.c sudjelovali su u humanitarnoj akciji za pomoć djevojčici I. K. iz Tuzle koja boluje od cerebralne paralize. Djevojčici je potrebno još oko 19 000 KM kako bi otišla na operaciju koja bi joj omogućila samostalno kretanje. Ova aktivnost realizirana je tako što su učenici darovali nešto što bi se moglo prodati na aukciji. Donirali su slike, solarne lampe, šalice, svoje očuvane igračke i sl. Aukcija će biti održana 7. veljače 2019. godine u 19:30 sati u kafeu Urban BeaTZ (u gradskom parku).