Obavijest o početku realizacije produženoga boravka u školskoj 2019./2020. godini

Produženi boravak za prijavljene učenike od od 1. do 5. razreda realizirat će se za vrijeme trajanja nastave tijekom školske 2019./2020. godine. U vrijeme državnih i vjerskih blagdana te tijekom zimskoga i ljetnoga raspusta produženi boravak neće raditi.

Planirani početak realizacije je od 2. rujna 2019. godine.

Produženi boravak sastoji se od prijema i čuvanja (zbrinjavanja) djeteta u vremenskom periodu od 08:00 do 16:30 sati u petodnevnom radnom tjednu, uz uključenu ishranu od doručka, jedne užine i ručka (topli obrok) te pružanja stručne pomoći.

Program produženog boravka Škola organizira kao program učenja i slobodnog vremena.

U organiziranom samostalnom radu učenici pod vodstvom odgojitelja/ice izrađuju domaću zadaću, samostalno uče, izvode istraživačke projekte, izrađuju ostale zadatke te rekreativno provode vrijeme.

Cijena produženoga boravka je 200 KM.

Potpisivanje ugovora može se izvršiti svakim radnim danom počevši od ponedjeljka, 26. 8. 2019. godine u tajništvu škole.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti na telefone 035 300 817 ili 035 300 842.