Obilježen Dan sjećanja na žrtve holokausta

Danas su učenici devetoga razreda u pratnji nastavnika povijesti Ivice Kovačevića položili cvijeće ispred tuzlanske Suze u spomen na naše sugrađane stradale tijekom Drugog svjetskog rata. Na ovaj način naša škola se drugu godinu zaredom uključila u obilježavanje Dana sjećanja na žrtve holokausta koji se obilježava 27. siječnja, tj. na dan kada je oslobođen Auschwitz, jedan od najzloglasnijih logora Drugog svjetskog rata.
Nakon što su položili cvijeće, učenici su u školskom amfiteatru pogledali projekciju višestruko nagrađivanog filma “Život je lijep”.